lipca 24, 2009

Odkurzamy :)

Karolcia mnie natchnęła - stąd tytuł. Faktycznie, pajęczyny trzeba sprzątnąc i do roboty sie brać.

Z wiadomych powodów pojawiły się blogowe zaległości. Zapierałam się zadnimi łapami sama przed sobą, że tak nie będzie, ale było. Organizacja ślubu i kolacji poślubnej składała się głównie z miliona pierdółów. Chyba nie do końca wierzyłam w opowieści znajomych, dopóki mnie samej nie przyszło tego sprawdzić.
Przygotowaniami byłam tak wykończona, że szydełka, igły czy innych akcesoriów, do ręki nie brałam praktycznie 2 miesiące. Mam nadzieję, że zmienię to w dalszym czasie. Na początek pokażę jeszcze winietki co to je z mężem robiliśmy 2 dni przed ślubem. Pomysł banalny, ale naprawdę ładnie wyglądały na stole.

A tu pozuje mój ulubiony model - Reksio. Jemu zawsze do pyska w tych moich szyjogrzejach :)

To chusta co ją dłubać zaczęłam chyba wczesną wiosną do spółki z berecikiem. Skończyłam natomiast w późnych godzinach wieczornych 2 maja. Zapamiętałam dokładnie, bo siedzieliśmy ze znajomymi przy grillu, a ja alienowałam się pod lampą oświetlającą podwórko i szydełkowałam po omacku, bo naprawdę nic nie było widać. Gdy skończyłam ostatni słupek - z wrzaskiem radości obleciałam całe podwórko.

Szydełko około 2, Firenze Tiftik - niecałe 2 motki.
Uff


I jeszcze candy na deser :) U Jolinki - serduszka

W Kuferku Loreny przepiękny komplet haftowany

Na stronce Manualnie.pl Panna Haa :D

Hafija
też ma prezenty!

Na Biżuterii Hand Made zgarnąć można tęczowe korale!Naprawdę śliczne :)

2 komentarze:

Karolcia pisze...

buhahaha "natycham" Cię Koleżanko-Miałżonko:DDD
Winietki bardzo ładne i szal Reksiowy także:)
Buziole:***

Ja pisze...

Rany Julek, dopiero teraz, po wejściu na drugiego bloga, załapałam, że Twoja nazwa to KOT & MALENSTWO - dotychczas byłam święcie przekonana, że tu gdzieś powinna kryć się polska czcionka i krzaczki się pokazują... :-D
Spuśćmy na to zasłonę milczenia, na tę moją głupotkę ;)

Chciałam napisać, że piękny welon - sama niedługo ślubuję, i jeśli miałabym mieć ozdobę takową, to tylko w takim wariackim stylu, szalenie mi się podoba :) Wyszło, że idę jednak z gołą, ukwieconą w stylu lat 20 głową. Ale Tobie pasuje rewelacyjnie! Szajajaba.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails