kwietnia 29, 2009

Proszę się nie śmiać.


Ja szyję ;)

Oto Muminy dwa. Pomarańczowy. Dość wiekowy z IKEI. I zielony całkiem świeży, z ... kamizelki polarowej. Mumin jest może nie najpiękniejszy, ale za to niezwykle anatomiczny. Bez niego nie zasnę (ten pomarańczowy mój) Maleństwo, zazdrosny zażądał Mumina Osobistego... no i się doigrał ;)


kwietnia 26, 2009

Olej studia zostań Ninja


Podobno takie hasło krąży w necie. Samiec mi mówił. Nie wiem co konkretnie wyraża, ale jest dobrą ilustracją do mojej ostatniej robótki ;)

Z książki - Szydełkowe stworki

Ten, ma około 6 cm.

Ja żyję! O wyróżnieniach i nagrodach też będzie!

Żyje, tylko mnie nie widać. Nie, żebym tak schudła, zarobiona jestem :/


Zostałam wyróżniona takimi nagrodami. Dziękuję bardzo. To niezwykle miłe i budujące. Jednocześnie napędza do pracy, żeby się tak starać i działać więcej i jeszcze to fotografować i pokazywać i szukać nowych inspiracji... cudnie jest :D

Ja również chciałabym wyróżnić... No właśnie, nawet nie wiem czy są jakieś liczebne ograniczenia. Jeśli tak, to chciałabym się od nich wymigać. Krótko mówiąc nagrodę wyróżnienie chciałam przyznać wszystkim na mojej liście ulubionych blogów. Nie jest to pójście na łatwiznę. Do wszystkich Was zaglądam, podpatruje, korzystam z rad, zachwycam się, a czasem skrycie zazdroszczę talentu, pomysłów, zdolności. (jęczę wtedy cichutko w kąciku) ;) I cieszę się, że dzielicie się nimi między innymi ze mną.

Odwiedzanie Waszych blogów jest dla mnie zawsze przyjemną chwilą. Za co Wam dziękuję.
Karolina

Candy. Po prostu candy :)


Na początek pochwalę się, że takie kolczyki dojechały do mnie z CHATKI W RÓŻANYM OGRODZIE. Tam zostałam wyróżniona w zabawie Candy.
Są bardzo twarzowe i wiosenne. An dziękuję Ci :*
Do wylosowania śliczny decu-wieszak :) Na blogu: MOJE MAŁE DECOUPAGE

Zdobyć też można na blogu HOME SWEET HOME cudne lawendowe serduszko.

Bardzo oryginalne candy na ostro na HAFTACH MAŁGOSI - sadzonki kaktusa :D

RENOWACJE I RĘKODZIEŁO - a tam cudeńka.

W MAŁYM DWORKU zakładka i serwetkowniczek :)

RENULA żabką łapką kusi.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails